Corneille - Litho, Femme dans un jardin | Ingelijst - Verkocht

Corneille - Litho, Femme dans un jardin | Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Litho, Femme dans un jardin | Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Litho, Femme dans un jardin | Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Litho, Femme dans un jardin | Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
665 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
Lijst92 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie lithografie van Corneille uit een oplage van 135. Het werk is in 1977 met de hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-11-2020 om 17:40
Eindtijd:14-12-2020 om 21:00
Biedingen (13)
ronok1957
12 dec. / 20:18
€ 130
Ronald52
12 dec. / 19:42
€ 120
Penelope7
02 dec. / 10:07
€ 110
Rosser
02 dec. / 10:07
€ 100
Penelope7
02 dec. / 10:07
€ 90
Rosser
02 dec. / 10:07
€ 80
Penelope7
02 dec. / 06:49
€ 25
Jarold
02 dec. / 06:49
€ 20
Penelope7
01 dec. / 17:21
€ 15
greg123
01 dec. / 17:21
€ 10
Penelope7
01 dec. / 17:12
€ 5
greg123
01 dec. / 13:46
€ 3
bavaff
01 dec. / 11:44
€ 1