Corneille - Litho, kleine oplage en prachtig gelijst!! - Verkocht

Corneille - Litho, kleine oplage en prachtig gelijst!! kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
Lijst52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Afmeting: 28 x 40

Maat lijst: 52 x 52
Handgesigneerd: Ja
Datum: 1997
Techniek: Litho, genummerd 4/90 e/a
Geweldig mooi ingelijst, in verdiepte lijst met zwarte passepartout
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 373,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-04-2020 om 11:23
Eindtijd:01-05-2020 om 21:05
WildemeerschM
30 apr. / 16:31
€ 325