Corneille - Litho, La sensualit� du sensible - Verkocht

Corneille - Litho, La sensualit� du sensible kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho, La sensualit� du sensible kopen? Bied vanaf 70!Corneille - Litho, La sensualit� du sensible kopen? Bied vanaf 70!Corneille - Litho, La sensualit� du sensible kopen? Bied vanaf 70!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage XII/XX

Toeslag:
�Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt ALLEEN voor werken aangeboden door Kunstveiling.nl zelf. (Zie ook www.kunstveiling.nl/toeslag).

�

Passe-partout/lijsten:�Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

�

Afhandeling:�Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen tijdens kantooruren worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling.nl in Amsterdam. Als u uw aankoop/aankopen afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

�

Bezichtigen:�Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op het kantoor van Kunstveiling.nl in Amsterdam tijdens kantooruren, tenzij anders staat aangegeven.

�

Vragen:�Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button �Stel de verkoper een vraag� om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden kunt u bekijken door op de button �Alle items van deze verkoper� te klikken.

�

�

Administratieve code:

QQKV

Binnen Nederland € 11,50