Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!) - Verkocht

Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 1295!
Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 1295!Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 1295!Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 1295!Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 1295!Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 1295!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1953
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/12
Zeer vroege litho (1953) van Corneille die je bijna nooit tegenkomt. De oplage is slechts 12 stuks geweest. Titel: Le Masque Seul(het masker alleen).  Oplage: 10/12. Afmetingen  blad: H38 x b56.5cm. Afmetingen voorstelling: H29 x b36.5cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

 Literatuur: Donkersloot-Van den Berghe 29: getiteld Le premier réveil of Le Masque.

Papier golft een beetje.

Dit item is verkocht voor 1.489,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-09-2022 om 09:36
Eindtijd:12-09-2022 om 21:44
Alexdirk
10 sep. / 15:33
€ 1295