Werkelijk een prachtige Corneille die dit keer geheel nieuw is ingelijst door lijstenmakerij Daleman uit Leiden. Het werk is dus feitelijk in zeer goede staat. Eerder maakt het werk zelf dele uit van de eigen Kunstveiling collectie.
Kenmerken:
* Jaartal: 1992 * Techniek: Litho * Drager: Papier * Ingelijst: Geheel nieu door lijstenmakerij Daleman uit Leiden * Afmetingen: 54 cm x 61 cm (h x b) * Afmetingen lijst: 73 cm X 80 cm * Gesigneerd: Hand-gesigneerd * Oplage: H.C.
Verzending:
Bij voorkeur ophalen in Leiderdorp ander via post.nl voor 15 euro. Indien gewenst via Swift koeriersdienst. Buitenland tegen de daadwerkelijk te maken kosten.
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Bij verzending wordt het werk uiterlijk binnen 5 dagen verzonden.U ontvangt altijd een verzendbewijs. Naar het buitenland: Altijd tegen de daadwerkelijk te maken kosten. Alle stukken worden aangetekend en verzekerd verzonden. Bij een glasplaat is 50% risico koper/ verkoper.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 19,50