Corneille - Litho " Le Ciel Bleu" - Verkocht

Corneille - Litho " Le Ciel Bleu" kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho " Le Ciel Bleu" kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho " Le Ciel Bleu" kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho " Le Ciel Bleu" kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho " Le Ciel Bleu" kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho " Le Ciel Bleu" kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 75 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Zeer kleurrijke lithografie van de CoBrA kunstenaar Corneille. De thematiek is zoals van Corneille bekend is,  maar het kleurgebruik is uitzonderlijk, wat de lithografie uniek in zijn soort maakt.
Ingelijst in een nette zwarte aluminium lijst met afmetingen van 71 bij 91 cm.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd in wit krijt door de kunstenaar.  Dit is nummer 62 uit een serie van 200 exemplaren.