Corneille - Mooie litho uit 1996 - Verkocht

Corneille - Mooie litho uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Mooie litho uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Mooie litho uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Mooie litho uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Mooie litho uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Mooie litho uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Corneille

Prachtige Mooie litho uit 1996

Titel la vie
Afmeting blad +/- 50x40  incl lijst 60x50cm
Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1996 links oplage nr 25/200
Ingelijst in mooie zilveren omlijsting onder zuurvrij passé partout
Ready to hang

Binnen Nederland € 11,00