Corneille - Mooie zeefdruk/litho getiteld: la nuit etoille uit 1972 - Verkocht

Mooie zeefdruk/litho getiteld: la nuit etoille uit 1972 kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Mooie zeefdruk/litho getiteld: la nuit etoille uit 1972 kopen? Bied vanaf 350!Mooie zeefdruk/litho getiteld: la nuit etoille uit 1972 kopen? Bied vanaf 350!Mooie zeefdruk/litho getiteld: la nuit etoille uit 1972 kopen? Bied vanaf 350!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Dit mooie werk is handgesigneerd, getitild en genummerd e.a. en gedateerd door de kunstenaar.

De afmetingen zijn 64 bij 50 cm.

Het werk is niet ingelijst,