| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1979 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige, zeer gezochte litho uit de Amerikaanse periode van Corneille.
Handgesigneerde litho van Corneille uit de New York rooms serie. Titel van dit werk is Divan Blue.
Formaat: 65 x 50 cm
Jaar: 1979.
Gedrukt door Atelier Dumas in New York, tevens voorzien van het diepdrukstempel van Atelier Dumas, New York.
Oplage 187/250
Met potlood genummerd, gesigneerd en gedateerd door Corneille.
In uitstekende staat, nooit ingelijst geweest, steeds in een donkere lade bewaard.
Verzekerde verzending met Track en trace
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||