Corneille - New York Rooms - Le Divan Blue - handgesigneerde lithografie - Verkocht

Corneille - New York Rooms - Le Divan Blue - handgesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 290!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - New York Rooms - Le Divan Blue - handgesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 290!Corneille - New York Rooms - Le Divan Blue - handgesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 290!Corneille - New York Rooms - Le Divan Blue - handgesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 290!Corneille - New York Rooms - Le Divan Blue - handgesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 290!Corneille - New York Rooms - Le Divan Blue - handgesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 290!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige, zeer gezochte litho uit de Amerikaanse periode van Corneille.

Handgesigneerde litho van Corneille uit de New York rooms serie. Titel van dit werk is Divan Blue.

Formaat: 65 x 50 cm

Jaar: 1979.

Gedrukt door Atelier Dumas in New York, tevens voorzien van het diepdrukstempel van Atelier Dumas, New York.

Oplage 187/250

Met potlood genummerd, gesigneerd en gedateerd door Corneille.

In uitstekende staat, nooit ingelijst geweest, steeds in een donkere lade bewaard.
Verzekerde verzending met Track en trace

Binnen België € 11,00