Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Fedor van Kregten - 2 koetjes aan de waterkant
Auke de Vries - 'Dal bij Dambon' in Noorwegen
Marie Henry Mackenzie - De Stroomarkt in winters Amsterdam ☆☆ Sterk in Prijs verlaagd ☆☆
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 140 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 178 x 137 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Turnhout, België |
Objectlocatie | Turnhout, België |
Starttijd | 12-4-2024 om 22:26 |
Eindtijd | 21-4-2024 om 21:15 |