Corneille - Noord Brabant - Verkocht

Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Noord Brabant kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  henrisArtSale
FA. (9)

61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2004
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
Lijst67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/200

Ingelijste litho van Corneille uit 2004. De litho heeft als titel "Noord - Brabant en heeft als nummering: 61/200. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar

Door spiegeling van glas is foto iets minder helder.
Conditie: in goed staat. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.

litho goed lijst heeft wat krasjes

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 13:09
Eindtijd:13-12-2020 om 16:15
MteV
13 dec. / 13:52
€ 150