Corneille - Oiseau, bijzondere litho uit 1993 - Verkocht

Corneille - Oiseau, bijzondere litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 149!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Oiseau, bijzondere litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 149!Corneille - Oiseau, bijzondere litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 149!Corneille - Oiseau, bijzondere litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 149!Corneille - Oiseau, bijzondere litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 149!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Techniek Litho
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 52 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 500

Prachtig werk van Corneille. Corneille heeft deze litho gemaakt in 1993. Dit is nummer 243 van 500. Met potlood gesigneerd. Zie ook foto's.  In passepartout van zuurvrij papier.  De afbeelding is  HxB  27 cm x 35 cm,  Zwarte lijst. In zeer goede staat

Binnen Nederland € 11,00