| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1993 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 58 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 52 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 500 |
Prachtig werk van Corneille. Corneille heeft deze litho gemaakt in 1993. Dit is nummer 243 van 500. Met potlood gesigneerd. Zie ook foto's. In passepartout van zuurvrij papier. De afbeelding is HxB 27 cm x 35 cm, Zwarte lijst. In zeer goede staat
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bussum, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||