Corneille - Oiseau: Fleur du ciel - Verkocht

Corneille - Oiseau: Fleur du ciel kopen? Bied vanaf 240!

Verkoopprijs: € 240,00

Corneille - Oiseau: Fleur du ciel kopen? Bied vanaf 240!Corneille - Oiseau: Fleur du ciel kopen? Bied vanaf 240!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageépreuve d'artiste
Oiseau: fleur du ciel werd gemaakt in 1972. het blad is gesigneerd door de kunstenaar en tevens voorzien van titel en jaartal. Het exemplaar is Corneille maakte dit verstilde werk in i972. Het betreft een exemplaar van de kunstenaar zelf. (épreuve d'artiste)U kunt het werk vooraf komen bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Arkel. Of het kan worden toegestuurd in een kartonnen verpakking per aangetekende post.

Blad is goed, wellicht heeft het onder passe partout gezeten en een lichte verkleuring opgelopen. In de uiterste randen is namelijk een tint kleur verschil. Ukunt het werk vooraf komen bekijken als dit teveel vraagtekens oproept. Met nieuw passe partout is dit uberhaupt geen probleem meer.

Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:03-09-2018 om 12:11
Eindtijd:13-09-2018 om 21:25
Kristof1
09 sep. / 22:53
€ 240