Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | épreuve d'artiste |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Blad is goed, wellicht heeft het onder passe partout gezeten en een lichte verkleuring opgelopen. In de uiterste randen is namelijk een tint kleur verschil. Ukunt het werk vooraf komen bekijken als dit teveel vraagtekens oproept. Met nieuw passe partout is dit uberhaupt geen probleem meer. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.