Corneille - Pinoccio - Verkocht

Corneille - Pinoccio kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Pinoccio kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Pinoccio kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Pinoccio kopen? Bied vanaf 495!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 95 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer kleine oplage gesigneerd en genummerd met potlood L/L (50)

Gedrukt op zwaar handgeschept papier in aluminium lijst. Kan direct aan de muur.

Alleen ophalen te Amsterdam