Corneille - Prachtig werk uit 1996 - Verkocht

Corneille - Prachtig werk uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Prachtig werk uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Prachtig werk uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Prachtig werk uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Prachtig werk uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Prachtig werk uit 1996 kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 63/90
Supermooi werk uit 1996 nieuwe lijst
Door lijstenmakerij
Nieuwe lijst +passe partout door lijstenmakerij