Corneille - sans titre

Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 295!
Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 295!Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 295!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageA.P 23/25

Fraai gedrukte litho in nieuwstaat van Corneille. Uit een oplage van 200 .

Gesigneerd en genummerd. De litho kan worden beoordeeld en/of opgehaald in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:29-11-2022 om 15:29
Eindtijd:12-12-2022 om 21:03
Openingsbod € 295
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa