| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1994 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Expressionistisch |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 40.5 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele kleurenlitho van Corneille.
Handgesigneerd en genoteerd als E.A. (Epreuve d’Artist).
Prachtige druk in perfecte staat.
Titel: Sapin
Jaar: 1994
Formaat totaal: 40,5 x 40,5 cm
Formaat beeld: 30,0 x 30,0 cm
Gesigneerd: met potlood gesigneerd, gedateerd en genoteerd als E.A. (Epreuve d’Artist)
Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst geweest)
Materiaal: Lithografie op handgeschept papier
Conditie: In perfecte staat
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||