Corneille - Schaap Nicole - hand gesigneerde zeefdruk - lever du soleil - 2005 - Verkocht

Schaap Nicole - hand gesigneerde zeefdruk - lever du soleil - 2005 kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

Schaap Nicole - hand gesigneerde zeefdruk - lever du soleil - 2005 kopen? Bied vanaf 90!Schaap Nicole - hand gesigneerde zeefdruk - lever du soleil - 2005 kopen? Bied vanaf 90!Schaap Nicole - hand gesigneerde zeefdruk - lever du soleil - 2005 kopen? Bied vanaf 90!Schaap Nicole - hand gesigneerde zeefdruk - lever du soleil - 2005 kopen? Bied vanaf 90!Schaap Nicole - hand gesigneerde zeefdruk - lever du soleil - 2005 kopen? Bied vanaf 90!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

schitterende grote met de hand gesigneerde zeefdruk van Nicole Schaap - beeldformaat 40 x 100 cm - oplage 50/85 -2005

niet ingelijst -prima staat