Corneille - Sous le ciel et etoile - Ingelijst - Verkocht

Corneille - Sous le ciel et etoile - Ingelijst kopen? Bied vanaf 280!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Sous le ciel et etoile - Ingelijst kopen? Bied vanaf 280!Corneille - Sous le ciel et etoile - Ingelijst kopen? Bied vanaf 280!Corneille - Sous le ciel et etoile - Ingelijst kopen? Bied vanaf 280!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Techniek Litho
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 59.5 cm (h x b)
Incl. lijst 93 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 34/100
Mooie lithografie van Corneille uit een oplage van 100. Het werk is in 1997 met de hand gesigneerd en genummerd.
De lijst heeft gebruikssporen - zoals te zien op de foto. Het werk is in nieuwstaat.