Corneille - Supermooi groot werk uit 1998 - Verkocht

Corneille - Supermooi groot werk uit 1998 kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Supermooi groot werk uit 1998 kopen? Bied vanaf 375!Corneille - Supermooi groot werk uit 1998 kopen? Bied vanaf 375!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 96 x 94 cm (h x b)
Incl. lijst 96 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 34/200
Echt supermooi werk puntgaaf
Prachtige lijst alles puntgaaf