| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1975 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Expressionistisch |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 54 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 104 x 81 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | Epreuve d'artiste |
Werk is door het glas heen gefotografeerd.
| Conditie | |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland |
| Garantie | |