Werk van Corneille in uitstekende staat en mooi ingelijst. Het werk is helder van kleur!
Het werk is gesigneerd, gedateerd en genummerd.
Oplage: 51/200
1998
Zeer Goed
Uitstekende staat!
Tot 2 kg.
€ 9,20