Corneille - Vogels - Verkocht

Corneille - Vogels kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Vogels kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Vogels kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Vogels kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Vogels kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Vogels kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Vogels kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Vogels kopen? Bied vanaf 125!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29.5 x 26.5 cm (h x b)
Incl. lijst 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 51/200
Werk van Corneille in uitstekende staat en mooi ingelijst. Het werk is helder van kleur!

Het werk is gesigneerd, gedateerd en genummerd.

Oplage: 51/200

1998
Uitstekende staat!
Binnen Nederland € 9,20