Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 - Verkocht

Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Vol d'oiseux au printemps - 1960 kopen? Bied vanaf 350!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1960
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50 + EA
Guillaume Cornelis van Beverloo a.k.a Corneille (1922-2010) -
“Vol d'oiseaux au printemps”

Hand gesigneerde kleuren litho op BFK Rives papier
Onderdeel van de portefeuille " Vol d'oiseaux" uit 1960
Getekend en gedateerd in potlood met aantekening  “Epreuve d’artiste”
Verso: Stempel van de Corneille Studio
Referentie: Donkersloot nummer 81 blz 100
Maat blad: 54 x 38 cm
Maat afbeelding: 36 x 27 cm

Litho uit 1960 in goede staat. Aan de randen lichte gebruikssporen.
Binnen Nederland € 11,00