Guillaume Cornelis van Beverloo a.k.a Corneille (1922-2010) - “Vol d'oiseaux au printemps” Hand gesigneerde kleuren litho op BFK Rives papier Onderdeel van de portefeuille " Vol d'oiseaux" uit 1960 Getekend en gedateerd in potlood met aantekening “Epreuve d’artiste” Verso: Stempel van de Corneille Studio Referentie: Donkersloot nummer 81 blz 100 Maat blad: 54 x 38 cm Maat afbeelding: 36 x 27 cm
Goed
Litho uit 1960 in goede staat. Aan de randen lichte gebruikssporen.
Tot 2 kg.
€ 11,00