Prachtige litho onderaan gesigneerd in grafiet door de schilder Cobra in 1986. Moeilijk te vinden vandaag de dag. Afmetingen met lijst: 49 x 41 cm. Afmetingen binnen het passe-partout: 34 x 25,5 cm. Een vrolijk werk. Een geweldig cadeau-idee voor de feestdagen. Verguld houten frame in zeer goede staat.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 15,20
€ 15,20
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80