Corneille - Vrouw en Vogels - Verkocht

Corneille - Vrouw en Vogels kopen? Bied vanaf 135!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Vrouw en Vogels kopen? Bied vanaf 135!Corneille - Vrouw en Vogels kopen? Bied vanaf 135!Corneille - Vrouw en Vogels kopen? Bied vanaf 135!Corneille - Vrouw en Vogels kopen? Bied vanaf 135!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 18 x 39 cm (h x b)
Passe-partout 29 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage EA

Prachtig gesigneerd EA exemplaar van Corneille
Gelijst in zwarte lijst en in passe partout
Afmetingen lijst: 52,5 x 43 cm
Handgesigneerd met potlood

Wordt goed verpakt verstuurd, afhalen mag uiteraard ook

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Balkbrug, Nederland
Binnen Nederland € 7,00