| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 18 x 39 cm (h x b) |
| Passe-partout | 29 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | EA |
Prachtig gesigneerd EA exemplaar van Corneille
Gelijst in zwarte lijst en in passe partout
Afmetingen lijst: 52,5 x 43 cm
Handgesigneerd met potlood
Wordt goed verpakt verstuurd, afhalen mag uiteraard ook
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Balkbrug, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||