Corneille - Vrouw met kimono, gesigneerde litho uit 1982, ingelijst!

Corneille - Vrouw met kimono, gesigneerde litho uit 1982, ingelijst! kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - Vrouw met kimono, gesigneerde litho uit 1982, ingelijst! kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Vrouw met kimono, gesigneerde litho uit 1982, ingelijst! kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Vrouw met kimono, gesigneerde litho uit 1982, ingelijst! kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Vrouw met kimono, gesigneerde litho uit 1982, ingelijst! kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Vrouw met kimono, gesigneerde litho uit 1982, ingelijst! kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Vrouw met kimono, gesigneerde litho uit 1982, ingelijst! kopen? Bied vanaf 450!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1982
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst 81 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Cobra tentoonstelling met de grootste Amerikaanse collectie van Corneille in Miami in voorjaar en zomer 2023.
De Cobra-retrospectieve in het Cobra Museum in Amstelveen is net afgelopen op 15 januari.
Uitbrengen van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023
Sieraden van Corneille te zien bij de Boghossian Stichting tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet)

Zeldzame antieke litho in een prachtige lijst
Exemplaar 64/75 met Atelier Corneille stempel op de achterzijde. Dikke zwart gelakte lijst.
Afmetingen met lijst : 81 x 67 cm. Afmetingen van het werk : 63 x 50 cm

Zeer goede staat - Veilige verzending met verzekering door UPS in een kartonnen doos.

Geïdentificeerd als een belangrijke figuur in de vernieuwing van de abstractie in Noord-Europa, evolueerde Corneillevanaf 1967 geleidelijk naar een rijke en kleurrijke Nieuwe Figuratie die aansloot bij de Pop Art smaak van de jaren 1960 en 1970.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,50