Corneille - Zeefdruk: naakte dame - 1998 - Verkocht

Corneille - Zeefdruk: naakte dame - 1998 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Corneille - Zeefdruk: naakte dame - 1998 kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Zeefdruk: naakte dame - 1998 kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Zeefdruk: naakte dame - 1998 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeefdruk van Corneille. Titel: naakte dame. Jaar: 1987. Nummer: EA. Afmetingen blad: H33 x b25cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b14.5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 21:19
Eindtijd:08-03-2020 om 20:45
mrexwink
02 mrt. / 00:01
€ 100