Corneille - Zeefdruk: Oiseau - 1993 - Verkocht

Corneille - Zeefdruk: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Zeefdruk: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Zeefdruk: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Zeefdruk: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 125!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31.7 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 130/200
Zeefdruk van Corneille uit 1993. Nummer: 130/200. Afmeting voorstelling: H22 x b 27 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het beeld is in zeer goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50