Originele lithografie van Corneille, getiteld Zelfportret met Mexicaanse schedel, uit 1976. In dit werk combineert de kunstenaar zijn karakteristieke Cobra-stijl met een persoonlijk en symbolisch thema. Het zelfportret en de Mexicaanse schedel verwijzen naar leven, dood en identiteit, uitgewerkt in expressieve vormen en krachtige, contrasterende kleuren.
De litho is handgesigneerd en genummerd 63/100, wat het tot een aantrekkelijk verzamelobject maakt. Het werk verkeert in goede staat, met heldere kleuren en zonder zichtbare beschadigingen. Het wordt niet ingelijst aangeboden.
Specificaties:
- Kunstenaar: Corneille (Guillaume Corneille Beverloo)
- Titel: Zelfportret met Mexicaanse schedel
- Jaar: 1976
- Techniek: lithografie
- Oplage: 63/100
- Afmetingen: 66 × 51 cm (h × b)
- Handgesigneerd
- Conditie: goed
- Niet ingelijst