Corneille - Zonder titel - Ingelijst

Corneille - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!Corneille - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1994
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 54/200
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
Een kleurrijke lithografie van de Nederlandse kunstenaar Corneille (1922 - 2010). Het werk verkeert in uitstekende conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar. De druk is ingelijst in een licht houten lijst en kan zo aan de wand worden gehangen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50