Corneille - Corneille ets op zwaar papier 1948 laatste keer,laagste prijs!! - Verkocht

 Corneille   ets  op zwaar papier 1948 laatste keer,laagste prijs!! kopen? Bied vanaf 260!
Grafiek (handgesigneerd)

 Corneille   ets  op zwaar papier 1948 laatste keer,laagste prijs!! kopen? Bied vanaf 260! Corneille   ets  op zwaar papier 1948 laatste keer,laagste prijs!! kopen? Bied vanaf 260! Corneille   ets  op zwaar papier 1948 laatste keer,laagste prijs!! kopen? Bied vanaf 260!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Heel mooie ets uit 1988 naar een oorspronkelijk werk uit 1948.

Niet ingelijst ,in goede staat.Wat kreukjes aan de randen blad.

Hanfgesigneerd en romeins genummerd XXX1X/L

Kleine oplage!!  gedateerd.

Bladafmetingen 60 bij 80 cm en beeldafmetingen 25 bij 38 cm