Erg smaakvol en bijzonder ingelijst werk van Corneille. De binnenkant van het geheel dat als Passe-partout dient, is van stof. Slechts de lithografie is afgedekt met een glasplaat, wat het een kunstzinnige omlijsting op zich maakt. Het werk is onderdeel van de portfolio " L'enchantement de l'ete " die in 1977 is gedrukt in Londen. Een vergelijkbaar exemplaren is opgenomen in de collectie van het Carnegie museum of modern art in Pittsburgh. Gesigneerd gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.
Zeer Goed