Corneille - " L' enchantement de L'ete " H.C. 8/15 - Groot (Laatste keer!!) - Verkocht

Corneille - " L' enchantement de L'ete " H.C. 8/15 - Groot (Laatste keer!!) kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - " L' enchantement de L'ete " H.C. 8/15 - Groot (Laatste keer!!) kopen? Bied vanaf 325!Corneille - " L' enchantement de L'ete " H.C. 8/15 - Groot (Laatste keer!!) kopen? Bied vanaf 325!Corneille - " L' enchantement de L'ete " H.C. 8/15 - Groot (Laatste keer!!) kopen? Bied vanaf 325!Corneille - " L' enchantement de L'ete " H.C. 8/15 - Groot (Laatste keer!!) kopen? Bied vanaf 325!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 95 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 15
Erg smaakvol en bijzonder ingelijst werk van Corneille. De binnenkant van het geheel dat als Passe-partout dient,  is van stof.  Slechts de lithografie is afgedekt met een glasplaat, wat het een kunstzinnige omlijsting op zich maakt.
Het werk is onderdeel van de portfolio " L'enchantement  de l'ete " die in 1977 is gedrukt in Londen.  Een vergelijkbaar exemplaren is opgenomen in de collectie van het Carnegie museum of modern art in Pittsburgh.
Gesigneerd  gedateerd  en genummerd in potlood door de kunstenaar.