Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem - Verkocht

Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!Corneille - - Stamp Atelier Corneille - Desert in bloem kopen? Bied vanaf 240!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1963
Techniek Litho
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 69 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 86 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 49/75
Désert Fleuri is een prachtig kunstwerk dat de levendige en dynamische stijl van de beroemde Nederlandse kunstenaar Corneille belichaamt. Het stuk draagt de stempel van Atelier Corneille, wat een garantie is voor de authenticiteit en kwaliteit van het werk. De titel “Woestijn in bloei” suggereert een landschap dat tot leven komt met kleur en beweging, een kenmerkende eigenschap van Corneille’s expressieve en emotionele kunst. Dit kunstwerk zou een uitstekende aanvulling zijn op elke kunstcollectie, en biedt de mogelijkheid om een stukje van Corneille’s unieke artistieke visie in huis te halen. Mis deze kans niet om eigenaar te worden van een authentiek Corneille-kunstwerk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tienen, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 6,50
Naar Nederland € 10,00
Naar Duitsland € 12,20
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 50,60