Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956

Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (177)
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De complete portfolio 'Halewijn' van Harry van Kruiningen in een prachtige conditie. Zowel de litho's als de colofon zijn door de kunstenaar met potlood/pen gesigneerd.

Elke litho zit in een platte passe-partout en is voorzien van de bijbehorende tekst op het voorblad.

Zowel de omslag als de litho's en alle bijbehorende bladen zijn heel netjes. Hele mooie uitgave!

Starttijd:08-02-2022 om 16:08
Eindtijd:20-02-2022 om 21:42
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland