Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953

Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!Harry van Kruiningen - kleurenlitho - 'Achnaton' - 1953 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
Jaartal1953
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie litho van de hand van Harry van Kruiningen. Afkomstig uit de portfolio 'Achnaton'.

Nummer 30 uit een oplage van 100 stuks, door hemzelf gedrukt op Simili Japon papier.

De zoon van Re, die leeft van de waarheid, de heer der kronen Achnaton... en de grote gemalin des konings, zijn beminde, de vrouwe der beide landen Aton-is-overschoon, Nefertete, zij leeft, zij is jong in alle eeuwigheid.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-11-2020 om 14:39
Eindtijd:30-01-2021 om 11:15

Biedingen (1):

Pletter
30 jan. / 11:04
€ 45