Herman Berserik - Hermanus Berserik, 2-kleuren litho, ontmoeting

Herman Berserik - Hermanus Berserik, 2-kleuren litho, ontmoeting kopen? Bied vanaf 245!

Verkoopprijs: € 245,00

Herman Berserik - Hermanus Berserik, 2-kleuren litho, ontmoeting kopen? Bied vanaf 245!Herman Berserik - Hermanus Berserik, 2-kleuren litho, ontmoeting kopen? Bied vanaf 245!Herman Berserik - Hermanus Berserik, 2-kleuren litho, ontmoeting kopen? Bied vanaf 245!

Geplaatst door  Galerian
FA. (4)

31 verkochte items
  • Herman Berserik (1921-2002)
Jaartal1969
TechniekLitho
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 18 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/23

Hermanus Berserik
titel: ontmoeting
1969
oplagenummer: 18/23
beeldformaat: 29x18
papierformaat: 48x36
in originele hardhouten lijst incl. authentiek passe-partout met linnen opdruk
wordt aangetekend verzonden

Dit item is verkocht voor 245,00

Starttijd:14-12-2018 om 11:09
Eindtijd:07-03-2019 om 10:09

Biedingen (1):

Nokpaard
6 mrt. / 12:52
€ 245