Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho van Jan Wiegers. Titel: Alpenlandschap rond Davos. Jaar: 1947. Afmetingen blad: H63 x b47.5 cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b33.5 cm. Het werk is linksonder in de druk, en rechtsonder met potlood, gesigneerd.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Conditie: Het werk is in goede staat. Er zit wat verkleuring langs de witte rand om het werk heen. Links bovenaan in de hoek, en aan de rechter zijkant zit wat waterschade. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||