Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden - Verkocht

Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 125!Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 125!Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 125!Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 125!Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 125!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele Litho van Jan Wiegers.
"Sneeuwlandschap in Graubunden".
Formaat 63 X 47,5 CM.

Gesigneerd rechts onder de afbeelding

Jan Wiegers werd geboren op 31 juli 1893 te Oldehove (Groningen prov.) en overleed op 30 november 1959 te Amsterdam. Wiegers kreeg zijn opleiding voor kunstenaar bij de Akademie Minerva te Groningen en daarna te Rotterdam en Den Haag. Hij was in 1918 met Jan Altink en Johan Dijkstra mede oprichter van de Groningse kunstenaars groep “De Ploeg”. Om gezondheidsredenen vertrok hij in 1920 met zijn gezin naar het Zwitserse Davos. Hier leerde hij de Berlijnse Expressionist Ernst Ludwig Kirchner kennen. Door zijn manier van werken werd Wiegers beïnvloed en dat vind je terug in de fellere kleuren in zijn werk.
Redelijk tot goed. Ouderdomsspoortjes, Lichte kreukjes, zie foto's
Binnen Nederland € 9,60
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd19-11-2023 om 12:49
Eindtijd3-12-2023 om 20:41
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken