950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi, vertederend werk van Jeanne Oosting. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en getiteld, en gemonogrammeerd “JO” in de plaat linksonder. In goede conditie.
Afmetingen: 57cm x 45cm (blad), 42cm x 32cm (etsbeeld)
Deze aquatint ets zit ook in de collectie van het Rijksmuseum:
http://hdl.handle.net/10934/RM0001.COLLECT.233698
Jeanne Oosting is hot en trending om maar eens twee goede Nederlandse woorden te gebruiken. Een eeuw na haar allereerste expositie worden er deze zomer maar liefst zes tentoonstellingen over haar georganiseerd (https://www.dezomervanjeanne.nl/) en dankzij de onlangs verschenen biografie Geen tijd verliezen. Jeanne Bieruma Oosting 1898-1994 (geschreven door Jolande Withuis) geniet deze veelzijdige en vooruitstrevende kunstenares momenteel veel belangstelling.
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring langs de rand van een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met een zelfde formaat passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 8-8-2022 om 0:00 |
Eindtijd | 22-8-2022 om 19:50 |