Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooi, vertederend werk van Jeanne Oosting.  Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en getiteld, en gemonogrammeerd “JO” in de plaat linksonder.  In goede conditie.

Afmetingen: 57cm x 45cm (blad), 42cm x 32cm (etsbeeld)

Deze aquatint ets zit ook in de collectie van het Rijksmuseum:

http://hdl.handle.net/10934/RM0001.COLLECT.233698

Jeanne Oosting is hot en trending om maar eens twee goede Nederlandse woorden te gebruiken.  Een eeuw na haar allereerste expositie worden er deze zomer maar liefst zes tentoonstellingen over haar georganiseerd (https://www.dezomervanjeanne.nl/) en dankzij de onlangs verschenen biografie Geen tijd verliezen. Jeanne Bieruma Oosting 1898-1994 (geschreven door Jolande Withuis) geniet deze veelzijdige en vooruitstrevende kunstenares momenteel veel belangstelling.

Blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring langs de rand van een vorig passe-partout.  Opnieuw ingelijst met een zelfde formaat passe-partout is het werk zeer goed.

Dit item is verkocht voor 2.012,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 00:00
Eindtijd:22-08-2022 om 19:50
Biedingen (70)
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:44
€ 1750
Hannievdl
22 aug. / 19:44
€ 1650
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:39
€ 1550
Hannievdl
22 aug. / 19:39
€ 1500
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:34
€ 1400
Hannievdl
22 aug. / 19:28
€ 1300
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:24
€ 1200
Hannievdl
22 aug. / 19:18
€ 1100
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:16
€ 1000
Hannievdl
22 aug. / 19:16
€ 1000
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:14
€ 950
Erwinvaniwaarden
22 aug. / 19:14
€ 900
Hannievdl
22 aug. / 19:10
€ 850
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:10
€ 801
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:08
€ 800
Hannievdl
22 aug. / 19:08
€ 750
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:07
€ 700
Hannievdl
22 aug. / 19:07
€ 650
Georgevandervlugt
22 aug. / 19:04
€ 600
Hannievdl
22 aug. / 18:59
€ 580
EvaH5
22 aug. / 18:55
€ 560
Georgevandervlugt
22 aug. / 18:55
€ 550
Georgevandervlugt
22 aug. / 18:54
€ 540
EvaH5
22 aug. / 18:54
€ 520
Georgevandervlugt
22 aug. / 18:54
€ 500
EvaH5
22 aug. / 18:54
€ 480
Georgevandervlugt
22 aug. / 18:53
€ 460
EvaH5
22 aug. / 18:53
€ 440
Georgevandervlugt
22 aug. / 18:50
€ 420
robbertammerlaan
22 aug. / 18:50
€ 400
robbertammerlaan
22 aug. / 18:40
€ 382
Hannievdl
22 aug. / 17:24
€ 362
robbertammerlaan
22 aug. / 17:23
€ 342
Hannievdl
22 aug. / 17:23
€ 322
robbertammerlaan
22 aug. / 15:46
€ 302
evanessen
21 aug. / 16:18
€ 282
Erwinvaniwaarden
20 aug. / 22:30
€ 262
evanessen
19 aug. / 16:48
€ 242
bertp
19 aug. / 12:09
€ 222
GalerieLYTS
19 aug. / 12:09
€ 222
bertp
19 aug. / 09:40
€ 202
Rsh
19 aug. / 09:13
€ 192
bertp
19 aug. / 09:12
€ 182
Rsh
19 aug. / 09:12
€ 172
bertp
18 aug. / 10:22
€ 162
Erwinvaniwaarden
17 aug. / 15:03
€ 152
MHeuveling
17 aug. / 15:03
€ 150
MHeuveling
13 aug. / 22:14
€ 142
emiliomosini
13 aug. / 22:14
€ 132
MHeuveling
12 aug. / 22:27
€ 122
Rsh
09 aug. / 19:34
€ 112
DaphneKooijmans
08 aug. / 14:35
€ 102
Sincerene
08 aug. / 14:35
€ 92
DaphneKooijmans
08 aug. / 14:35
€ 92
Sincerene
08 aug. / 14:34
€ 82
DaphneKooijmans
08 aug. / 14:34
€ 72
Sincerene
08 aug. / 14:34
€ 62
DaphneKooijmans
08 aug. / 14:34
€ 52
Sincerene
08 aug. / 13:02
€ 47
Rsh
08 aug. / 13:02
€ 42
Sincerene
08 aug. / 13:02
€ 37
Rsh
08 aug. / 13:02
€ 32
Sincerene
08 aug. / 12:54
€ 27
Morris14
08 aug. / 12:33
€ 22
nebbiolo
08 aug. / 12:33
€ 20
Morris14
08 aug. / 12:33
€ 15
nebbiolo
08 aug. / 12:33
€ 10
Morris14
08 aug. / 11:31
€ 5
Rsh
08 aug. / 11:26
€ 3
nebbiolo
08 aug. / 09:07
€ 1