| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1978 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 54.5 x 74.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 160 |
Lithographie - gesigneerd - oplage van 160 ex. - 1978
Karel Appel - "Drie gezichten als wolken." Originele kleuren lithografie .
Afmetingen: 54,5 x 74,5 cm. Het werk heeft geen marges en vult het hele blad!
Ondertekend en gesigneerd door de kunstenaar met potlood.
Nummer: 32/160
Jaar van uitgave: 1978
Perfecte staat, is nooit ingelijst geweest.
Wordt zorgvuldig verpakt (in een koker) en aangetekend verzonden.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Retie, België | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Garantie | |||