Karel Appel - 3 faces like clouds - Verkocht

Karel Appel - 3 faces like clouds kopen? Bied vanaf 390!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - 3 faces like clouds kopen? Bied vanaf 390!Karel Appel - 3 faces like clouds kopen? Bied vanaf 390!Karel Appel - 3 faces like clouds kopen? Bied vanaf 390!Karel Appel - 3 faces like clouds kopen? Bied vanaf 390!Karel Appel - 3 faces like clouds kopen? Bied vanaf 390!Karel Appel - 3 faces like clouds kopen? Bied vanaf 390!Karel Appel - 3 faces like clouds kopen? Bied vanaf 390!Karel Appel - 3 faces like clouds kopen? Bied vanaf 390!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 54.5 x 74.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 160

Lithographie - gesigneerd - oplage van 160 ex. - 1978

Karel Appel - "Drie gezichten als wolken." Originele kleuren lithografie .
Afmetingen: 54,5 x 74,5 cm. Het werk heeft geen marges en vult het hele blad!
Ondertekend en gesigneerd door de kunstenaar met  potlood.
Nummer: 32/160

Jaar van uitgave: 1978
Perfecte staat, is nooit ingelijst geweest.
Wordt zorgvuldig verpakt (in een koker) en aangetekend verzonden.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Retie, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00