Fraaie kleurenlitho uit 1977 van de beroemde Cobra kunstenaar Karel Appel.
Genummerd en met de hand gesigneerd met wit potlood.
Niet ingelijst, papierformaat 76 x 56 cm.
Goed
In goede staat, heel lichte vouwtjes van het oprollen maar deze zullen nauwelijks zichtbaar zijn na inlijsten
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00