Karel Appel - Blue Animal with Sunshine Head, litho

Karel Appel - Blue Animal with Sunshine Head, litho kopen? Bied vanaf 550!
Karel Appel - Blue Animal with Sunshine Head, litho kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Blue Animal with Sunshine Head, litho kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Blue Animal with Sunshine Head, litho kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Blue Animal with Sunshine Head, litho kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1978
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175

Mooie, kleurrijke Appel uit de portfolio “Ten by Appel”, uitgegeven door Atelier Dumas in 1978.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (3/175) en met blindstempel van Atelier Dumas Inc, New York.  In uitstekende conditie, altijd in portfolio bewaard gebleven.

Afmetingen: 82cm x 62cm (blad), 74cm x 54cm (beeld litho)

Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.

Starttijd:16-07-2021 om 15:07
Eindtijd:19-07-2021 om 22:46
Openingsbod€ 550
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa