Karel Appel - COBRA-FIGUUR / KLEURLITHO / 103x84cm / KADER / SIG / 1966 - Verkocht

Karel Appel - COBRA-FIGUUR / KLEURLITHO / 103x84cm / KADER / SIG / 1966 kopen? Bied vanaf 725!
Karel Appel - COBRA-FIGUUR / KLEURLITHO / 103x84cm / KADER / SIG / 1966 kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - COBRA-FIGUUR / KLEURLITHO / 103x84cm / KADER / SIG / 1966 kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - COBRA-FIGUUR / KLEURLITHO / 103x84cm / KADER / SIG / 1966 kopen? Bied vanaf 725!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 53 cm (h x b)
Lijst103 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karel Appel (1921-2006).
Cobra-figuur.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. "Epreuve d'Artisteé.
1966.
Proper blad.
Blad: 70x53cm.
Kader: 103x84cm. Ontspiegeld glas.
Professionele inkadering.
Reflecties op de foto's door het glas.

Dit item is verkocht voor 725,00
Starttijd:21-12-2018 om 10:41
Eindtijd:04-01-2019 om 20:20
KUMALA1952
22 dec. / 18:16
€ 725