Karel Appel - Gesigneerde Litho - Oplage 175 ex. - 1978 !!! - Verkocht

Karel Appel - Gesigneerde Litho - Oplage 175 ex. - 1978 !!! kopen? Bied vanaf 425!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Gesigneerde Litho - Oplage 175 ex. - 1978 !!! kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Gesigneerde Litho - Oplage 175 ex. - 1978 !!! kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Gesigneerde Litho - Oplage 175 ex. - 1978 !!! kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Gesigneerde Litho - Oplage 175 ex. - 1978 !!! kopen? Bied vanaf 425!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 13 / 175
Karel Appel. Titel : Ten by Appel Series.Techniek : Litho op papier met de droogstempel linksonder Atelier Dumas. Uitgegeven door Atelier Dumas te New York, U.S.A. Formaat papier formaat : 81 x 61 cm. Jaar : 1978. Ingelijst : Nee, nog nooit ingelijst geweest. Handgesigneerd en genummerd : Karel Appel.
Verzending, aangetekend en verzekerd, track and trace 10 euro Nederland en 20 euro België. De Litho wordt verzonden in een brede verzendkoker.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eibergen, Nederland
Binnen Nederland € 10,00