Karel Appel. Titel : Ten by Appel Series.Techniek : Litho op papier met de droogstempel linksonder Atelier Dumas. Uitgegeven door Atelier Dumas te New York, U.S.A. Formaat papier formaat : 81 x 61 cm. Jaar : 1978. Ingelijst : Nee, nog nooit ingelijst geweest. Handgesigneerd en genummerd : Karel Appel. Verzending, aangetekend en verzekerd, track and trace 10 euro Nederland en 20 euro België. De Litho wordt verzonden in een brede verzendkoker.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eibergen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00