| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1978 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Expressionistisch |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 56 x 75.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 175 + HC |
Karel Appel
'Another Blue Head Again' - kleurenlithografie, gesigneerd, editie 175 + hc, jaar 1978
Prachtig kleurenlitho van de beroemde CoBrA kunstenaar Karel Appel, uit de bekende streepjesserie, getiteld: Another Blue Head Again'.
- met potlood handgesigneerd en genummerd.
- editie hc (hors commerce)
- afmetingen 75,5 x 56 cm (bedrukt tot aan de randen, met uitzondering van de bekende witte bovenrand!).
- In uitstekende staat, nooit ingelijst geweest. Steeds in een donkere lade bewaard.
-Echtheid en kwaliteit volledig gegarandeerd via kunstveiling garantie van 2 jaar.
Verzekerde verzending met Track en trace
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||