Karel Appel - Laatste keer - 'Another Blue Head Again' handgesigneerde kleurenlitho 1978 - Verkocht

Karel Appel - Laatste keer - 'Another Blue Head Again' handgesigneerde kleurenlitho 1978 kopen? Bied vanaf 590!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Laatste keer - 'Another Blue Head Again' handgesigneerde kleurenlitho 1978 kopen? Bied vanaf 590!Karel Appel - Laatste keer - 'Another Blue Head Again' handgesigneerde kleurenlitho 1978 kopen? Bied vanaf 590!Karel Appel - Laatste keer - 'Another Blue Head Again' handgesigneerde kleurenlitho 1978 kopen? Bied vanaf 590!Karel Appel - Laatste keer - 'Another Blue Head Again' handgesigneerde kleurenlitho 1978 kopen? Bied vanaf 590!Karel Appel - Laatste keer - 'Another Blue Head Again' handgesigneerde kleurenlitho 1978 kopen? Bied vanaf 590!Karel Appel - Laatste keer - 'Another Blue Head Again' handgesigneerde kleurenlitho 1978 kopen? Bied vanaf 590!Karel Appel - Laatste keer - 'Another Blue Head Again' handgesigneerde kleurenlitho 1978 kopen? Bied vanaf 590!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 175 + HC

Karel Appel

'Another Blue Head Again' - kleurenlithografie, gesigneerd, editie 175 + hc, jaar 1978

Prachtig kleurenlitho van de beroemde CoBrA kunstenaar Karel Appel, uit de bekende streepjesserie, getiteld: Another Blue Head Again'.

- met potlood handgesigneerd en genummerd.
- editie hc (hors commerce)
- afmetingen 75,5 x 56 cm (bedrukt tot aan de randen, met uitzondering van de bekende witte bovenrand!).
- In uitstekende staat, nooit ingelijst geweest. Steeds in een donkere lade bewaard.

-Echtheid en kwaliteit volledig gegarandeerd via kunstveiling garantie van 2 jaar.

Verzekerde verzending met Track en trace

Binnen België € 11,00