Karel Appel - litho: 2 figuren - Verkocht

Karel Appel - litho: 2 figuren kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - litho: 2 figuren kopen? Bied vanaf 375!Karel Appel - litho: 2 figuren kopen? Bied vanaf 375!Karel Appel - litho: 2 figuren kopen? Bied vanaf 375!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho van Karel Appel met 2 figuren. Het werk is linksonder met potlood gesigneerd.De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, digitaal worden verzonden.
Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. cTevens zit er aan de linkerzijde een bruin vlekje. Deze valt bij inlijsting ook onder de passe-partout. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50