Karel Appel - Litho: Haine - 1954 (Zeldzaam!) - Verkocht

Karel Appel - Litho: Haine - 1954 (Zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 1350!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Litho: Haine - 1954 (Zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Litho: Haine - 1954 (Zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Litho: Haine - 1954 (Zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Litho: Haine - 1954 (Zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Litho: Haine - 1954 (Zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Litho: Haine - 1954 (Zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Litho: Haine - 1954 (Zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 1350!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1954
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 42 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer bijzondere litho van Karel Appel met een gedicht van Emmanuel Looten uit 1954!  In zeer goede staat!
Titel: Haine. Jaar: 1954. Afmetingen blad litho : H42 x b33cm.  Afmetingen blad gedicht: H42 x b 33 cm. Het werk is onderaan, gesigneerd met potlood, door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.