Kleuren litho op linnen van Karel Appel. Textiel sjaal. Jaar: 1962. Afmetingen werk incl lijst: H76 x b79.5cm
cm. Afmetingen voorstelling: H67.5 x b69.5 cm. Het werk is links onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Vierkant oppervlak met kleurrijk ontwerp van een rand met onregelmatige blokken, binnen onregelmatige ronde oppervlakken. Met de groeten van de seizoenen. Ontwerp gemaakt door Karel Appel (ecôle de Paris) een prominent lid van de Cobra-groep. Exclusief gemaakt voor N.V. Stoomweverij Nijverheid '.