Karel Appel - Loving Heads

Karel Appel - Loving Heads kopen? Bied vanaf 695!
Karel Appel - Loving Heads kopen? Bied vanaf 695!Karel Appel - Loving Heads kopen? Bied vanaf 695!Karel Appel - Loving Heads kopen? Bied vanaf 695!Karel Appel - Loving Heads kopen? Bied vanaf 695!Karel Appel - Loving Heads kopen? Bied vanaf 695!Karel Appel - Loving Heads kopen? Bied vanaf 695!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Originele litho van Karel Appel.

Ingelijst in de oorspronkelijke houten lijst met frans passe partout met zilveren randje.

Met potlood genummerd 37/160 en gesigneerd
door Appel.

Inclusief certificaat van echtheid van de Bijenkorf, alwaar het werk werd aangeschaft in 1988.
ConditieRedelijk
Litho is voor de leeftijd in redelijke staat