Karel Appel - Zonder titel met lijst!

Karel Appel - Zonder titel met lijst! kopen? Bied vanaf 725!
Karel Appel - Zonder titel met lijst! kopen? Bied vanaf 725!Karel Appel - Zonder titel met lijst! kopen? Bied vanaf 725!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
Lijst90 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175 exemplaren

Expressionistisch werk van Karel Appel. Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar. Het werk heeft een lijst.  Het werk is van  goede kwaliteit.  Het werk heeft een gebruikte lijst/kader maar is prima toonbaar. Kan zo aan de muur.
Lijst niet naar u zin? Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Het werk kan verzonden per koerier binnen Nederland en België ( via Swift).

Sluit over 8d 23u 9m 38s
Openingsbod€ 725
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:30-01-2023 om 19:28
Eindtijd:13-02-2023 om 22:22